freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  1+2=3
  Szczegóły
1+2=3 to prosta, zabawna i edukacyjna gra matematyczna, w której wszystkie równania stworzone zostały z cyfr 1, 2, 3 oraz ze znaków plus, i minus. Nawet odpowiedzi zawsze będą wynosiły 1, 2 albo 3. Brzmi łatwo? To jest łatwe! Ale, chwileczkę! Jedyna różnica w stosunku do zadań, które dzieci rozwiązują w szkole jest taka, że masz tylko 3 sekundy na obliczenie wyniku, lub zadecydowanie, która odpowiedź jest prawidłowa! Zwiększaj swój wynik z każdym rozwiązanym równaniem, aby odblokowywać osiągnięcia podczas gry. Miej świadomość, że zadania na początku będą proste, ale wkrótce gra przekształci się absorbującą i trudną łamigłówkę! Graj teraz w 1+2=3 za darmo i udowodnij, że jesteś bystrzejszy/a niż sześciolatek!