freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  2020
  Szczegóły
2020 to wymagająca gra logiczna, która przypomina nieco Tetrisa, lecz wykracza daleko poza tę tradycyjną grę. Gracz umieszcza różne klocki na planszy składającej się z 10 na 10 pól i musi wypełnić poziome lub pionowe linie tak, aby znikły. Gra kończy się w chwili, gdy nie ma już na planszy miejsca na umieszczenie nowych elementów, więc uważaj i nie trać cennego miejsca, układając elementy bez przemyślenia. Jeżeli natkniesz się na jakiekolwiek problemy, możesz zawsze zainwestować część swoich ciężko zarobionych monet w potężne wspomagacze, które na przykład oczyszczą wybrany obszar lub dadzą Ci inne elementy do umieszczenia na planszy. Zagraj teraz w 2020! online!