freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  2020! Winter Land
  Szczegóły
Nie możesz się oderwać od 2020!, wymagającej gry logicznej rozwijającej pomysł Tetrisa w całkowicie nowatorski sposób? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nadchodzi 2020! Winter Land! Podobnie jak w jego popularnym poprzedniku Twoim zadaniem jest tworzenie poziomych lub pionowych linii z dostępnych bloków i tym samym sprawienie, aby wszystkie zniknęły. Za każdym razem, gdy umieszczasz bloki na ekranie, zdobywasz punkty. Czasem wystarczy to, aby ukończyć poziom, ale oczywiście możesz zyskać więcej punktów, tworząc kompletne linie. Przecież nie zadowolisz się minimalną punktacją, prawda? Już teraz zagraj w 2020 Winter Land za darmo. Czeka na Ciebie 60 zupełnie nowych, zimowych poziomów pełnych śniegu, zabawy i wyzwań!