freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Alfy
  Szczegóły
Gra Alfy łączy w sobie grę akcji typu „skacz i biegnij” z trudnymi zagadkami. W piękną, gwieździstą noc Alfy opuszcza dom i wyrusza, by odnaleźć magiczny kwiat paproci, który potrafi spełnić każde pragnienie. Alfy jest najmłodszym synem starego i mądrego ducha lasu, a poprzez tę szlachetną wyprawę chce się wykazać. Oczywiście Alfy jest młody i niedoświadczony, więc pewnie nigdy by mu się nie udało, gdyby nie Twoja pomoc. Weź Alfy'ego za rękę, pomóż mu podczas wyprawy i przy odrobinie szczęścia nie tylko znajdziecie magiczny kwiat, lecz również piękną księżniczkę, którą trzeba uratować. Zagraj teraz w grę Alfy za darmo i odkryj najlepszą grę typu „skacz i biegnij” w swojej przeglądarce!