freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Apothecarium
  Szczegóły
Wybierz się w ekscytującą podróż szukając ukrytych przedmiotów podczas gry w Apothecarium - Renaissance of Evil. W tajemniczych miejscach takich jak planetarium, w stercie rzeczy które zagracają przestrzeń, musisz odnaleźć wskazane przedmioty. Znalezienie niektórych rzeczy będzie proste, ale od czasu do czasu napotkasz trudności, aby odnaleźć wszystko. Ale nie martw się, zawsze możesz skorzystać z magicznej podpowiedzi, która umożliwi ci szybki powrót do gry. Będziesz musiał skorzystać z tych podpowiedzi wcześniej czy później, ponieważ im dalej jesteś grze tym więcej przedmiotów musisz odszukać. Graj teraz w Apothecarium za darmo i ciesz się fantastyczną grafiką wspaniałą muzyką i oczywiście baw się dobrze rozwiązując łamigłówkę!