freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  BB
  Szczegóły
BB to szybka gra zręcznościowa gdzie liczy się idealne wyczucie czasu i umiejętności strategiczne w tym samy czasie. Cel gry nie mógłby być prostszy: wepnij szpilki w obracające się koło i upewnij się, że nie zderzą się one z innymi szpilkami. Na każdym poziomie musisz wpiąć odpowiednią liczbę szpilek w obracające się koło. Oczywiście wygranie BB nie jest TAK proste. Aby odnieść sukces potrzebujesz doskonałego wyczucia czasu i obrania celu. Nie ma drugiej szansy, każdy strzał musi być perfekcyjny. Wypróbuj swoje ręce w tej wysoce uzależniającej grze i przetestuj swoje umiejętności! Zaprezentuj swoją dokładność i koncentrację w 75 poziomach wbijając w koło szpilkę za szpilką.