freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Best Pet Friends
  Szczegóły
W kolorowej grze Best Pet Friend, Twoje zadanie polega na uwolnieniu uroczych zwierzątek poprzez dopasowanie 3, lub więcej zwierzaków tego samego rodzaju. OK, w tej grze są również cele do osiągnięcia na każdym z 40 poziomów. Aby pomyślnie zakończyć poziom, musisz osiągnąć pewną ilość punktów, uwolnić lub wyczyścić płytki z brudu, niejadalnych grzybów i innych przeszkód, albo przenieść klejnoty na dół poziomu. Im więcej zwierzątek połączysz, tym więcej punktów zdobędziesz i więcej power-upów pojawi się, aby pomóc ci w uzyskaniu założonego celu. Za pomyślne ukończenie poziomów zostaniesz wynagrodzony/a monetami, które możesz wykorzystać do zakupu dodatkowych power-upów, jeśli poziom okaże się za trudny. Okaż serce zwierzątkom i graj teraz w Best Pet Friends za darmo!