freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Block Buster
  Szczegóły
Block Buster przywraca czar klasycznych retro-gier, od których nie mogłeś się oderwać, polegających na usuwaniu klocków. Teraz możesz się tym cieszyć również na telefonie, tablecie i komputerze. Gra zawiera nie mniej niż 40 poziomów do pełna załadowanych dobrą zabawą i coraz trudniejszymi wyzwaniami. Wystarczy poruszać paletką w prawo i w lewo za pomocą palca lub myszy i odbijać piłkę po ekranie, usuwając wszystkie klocki. Niektóre z nich odkryją przed Tobą potężne znajdźki, dzięki którym będziesz miał więcej piłek, piłkę w ogniu albo wydłużoną paletkę. Uważaj jednak, by nie zebrać efektów negatywnych, które mogą na przykład skrócić Twoją platformę. Czy uda Ci się przejść przez wszystkie poziomy?