freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Bubble Shot
  Szczegóły
Masz ochotę na szybką grę zręcznościową? Naciśnij przycisk „graj” i sprawdź swój refleks w Bubble Shot, klasycznej grze w zestrzeliwanie bąbelków. Załaduj bąbelkową armatę i przekonaj się, czy nadal dysponujesz szybkością błyskawicy, czy też Twoje tempo przypomina stuletniego staruszka! Gra zaczyna się od prostych wyzwań: wyrzuconych w niebo zostanie tylko kilka kolorowych bąbelków. Kliknij i przytrzymaj, aby celować, a później uwolnij przycisk, aby zestrzeliwać bąbelki z nieba zanim znowu znikną. Weź jednak pod uwagę trajektorię balistyczną oraz czas lotu Twoich pocisków! Po ukończeniu poziomu otrzymasz monety, pozwalające na zakup dopalaczy, które to pomogą ci w zaliczeniu coraz trudniejszych etapów. Przyjmij wyzwanie i udowodnij, że masz nerwy i umiejętności, aby opanować tę fantastyczną, darmową grę internetową!