freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Candy Rain
  Szczegóły
Candy Rain powraca: z 27 klasycznymi i 13 zupełnie nowymi poziomami! Musisz dopasować co najmniej 3 słodycze tego samego rodzaju, aby się ich pozbyć. Nie śpiesz się, obserwuj swoje punkty, tak jak w innych grach HTML5, gdzie należy dopasować 3 liczba ruchów jest ograniczona i czasem należy planować swoje ruchy z wyprzedzeniem. Aby zdobyć więcej punktów, spróbuj osiągnąć założony cel poziomu za pomocą, jak najmniejszej liczby ruchów i uruchamiaj kombinacje. Niewykorzystane ruchy zostaną zamienione na potężne wzmacniacze, które obsypią cię dodatkowymi punktami po osiągnięciu zamierzonego wyniku na danym poziomie. Graj teraz z Candy Rain za darmo i ciesz się słodyczami, bez martwienia się o zbędne kalorie!