freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Candy Rain 3
  Szczegóły
Pada, choć to nie deszcz a słodycze! Alleluja! Fantastyczna gra w ""dopasuj 3 elementy"", Candy Rain, powraca z nowymi poziomami. Trzecia odsłona gry jest jeszcze ciekawsza niż poprzednie. Dopasuj co najmniej trzy pyszne łakocie i spraw, by zniknęły z pola gry. Jeśli uda Ci się połączyć jeszcze więcej słodyczy za jednym razem, otrzymasz w nagrodę masę punktów i, oczywiście, fajne dodatki, które na przykład umożliwią wyczyszczenie całej linii lub sprawią, że znikną obiekty określonego typu. Nie spiesz się i zawsze miej oko na swój wynik, ponieważ ograniczenie liczby posunięć stanowi nie lada wyzwanie i czasem będziesz musiał planować kilka kroków naprzód. Zagraj w Candy Rain 3 już teraz za darmo i ciesz się słodkościami, nie martwiąc się o kalorie.