freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Circle Circus
  Szczegóły
W Circle Circus Twój awatar obraca się po różnej wielkości kołach. W tej szybkiej grze zręcznościowej wszystko kręci się w kółko i nikt nie wie kiedy się zatrzyma. Twoje zadanie polega na wymierzeniu dokładnego kliknięcia, aby przeskoczyć na zewnątrz i wewnątrz okręgu, w ten sposób przeskakujesz do kolejnego koła i zbierasz skarby. Po drodze pomiędzy kołami możesz zbierać kosztowności, monety, czasem może się nawet trafić dodatkowe życie. Monety możesz wykorzystać do odblokowania nowych postaci w grze i kontynuowania przegranej gry. Graj teraz za darmo w Circle Circus i ciesz się wartką akcją i niekończącymi się wyzwaniami!