freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Dino Steak
  Szczegóły
Zagraj w Dino Steak i zbierz w tej fantastycznej grze logicznej jak najwięcej smakowitych pokarmów! Słodki mały dinozaur jest na diecie i przez to bardzo, bardzo głodny. Zaczekaj! Mały dinozaur na diecie? Kto o zdrowych zmysłach zrobiłby coś takiego temu biednemu maluchowi?! OK, może jest nieco grubokościsty, lecz spójrz na niego, jest głodny! Dinozaur potrzebuje Twojej pomocy w zdobyciu soczystego steku oraz niesamowicie smakowitych bułeczek na śniadanie. Dinozaur musi dużo jeść, by poradzić sobie w świecie pełnym przygód i zagrożeń, które czyhają na niego zarówno na lądzie, jak i pod wodą. Zagraj teraz w Dino Steak i pomóż dinozaurowi podrosnąć oraz stać się silnym!