freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Don't Collide with Spikes
  Szczegóły
"W tej fantastycznej grze zręcznościowej musisz sprawić, żeby mała rybka pływała tak, by nie wpaść na kolce. Zderzenie z kolcem natychmiast zakończy się śmiercią biednej rybki, a Ty będziesz musiał zacząć od początku. Lecz gra Don't Collide With Spikes nie polega jedynie na omijaniu przeszkód. Czeka na Ciebie mnóstwo osiągnięć do odblokowania i złotych monet do zebrania. Monety te mogą być później wykorzystane do odblokowania kolejnych ryb lub uruchomienia jeszcze większej liczby, całkiem odmiennych, fajnych trybów gry takich jak pojedynek lub tryb jaskini. Spróbuj zdobyć najwyższy wynik i zagraj teraz online w Don't Collide With Spikes i to całkowicie za darmo!"