freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Drag Race 3D
  Szczegóły
Przez wiele lat wyścigi równoległe były najłatwiejszym sposobem, aby wziąć udział w imprezie sportów motorowych. Dwa samochody, dwóch kierowców i kawałek prostej drogi - to wszystko co jest potrzebne, aby wziąć udział w tej żywiołowej i uproszczonej rywalizacji. Oczywiście wyścigi są nie tylko niebezpieczne, ale również nielegalne niemalże na całym świecie. Przygotowanie samochodu również nie jest tanie. Teraz za pomocą Drag Race możesz poczuć dreszczyk prawdziwych emocji towarzyszących wyścigom na swoim telefonie, tablecie lub komputerze bez konieczności martwienia się o pieniądze czy prawo. Kup samochód, zrób tuning, pokonaj innych kierowców i utoruj sobie drogę poprzez inne rywalizacje, aby w końcu zdobyć przywilej ścigania się z jednym z szefów tej darmowej gry online!