freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Epic Fruits
  Szczegóły
W tej darmowej grze wykonanej w HTML5 mury obronne miasta są atakowane! Jedyne co oddziela ogromny sukces od – zdawałoby się – nieuniknionego upadku to Ty i stos owoców. Szybko chwyć swoją procę i zacznij strzelać owocami w napastników, przewracając ich jednego za drugim. Niektóre owoce mogą rozprysnąć się na więcej niż jednego atakującego lub nawet ogłuszyć paru najeźdźców. Jeśli mury ulegną uszkodzeniu, możesz naprawić je, lecz bądź świadom, że zajmie Ci to cenny czas, w którym jeszcze więcej wrogów będzie mogło podejść bliżej i zacząć je niszczyć. Bądź szybki, decyduj mądrze i nie wahaj się przed użyciem swojego potężnego boostera! Po zwycięstwo!