freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Fancy Diver 3
  Szczegóły
W grze Fancy Diver 3 Twoim zadaniem jest pomóc nurkom wypłynąć na powierzchnię. Aby usunąć klocki, które blokują nurkom możliwość wypłynięcia na powierzchnię, muszisz stuknąć, lub kliknąć w co najmniej trzy klocki tego samego koloru. Jeśli uda ci się usunąć więcej klocków za pomocą pojedynczego stuknięcia zostaniesz wynagrodzony potężnymi bombowymi rakietami. Bombowy bonus oczyści cały obszar i ułatwi zadanie innym zablokowanym nurkom. Od ciebie i Twoich zdolności strategicznych zależy czy zdołają się oni wydostać na powierzchnię, jeśli nie, to…nie, przecież do tego nie dopuścisz prawda?! Graj Fancy Diver 3 teraz online, za darmo i spróbuj ocalić wszystkich nurków.