freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Fast or Fried
  Szczegóły
W darmowej grze platformówce Fast or Fried należy pomóc wystraszonemu kurczakowi uciec z garnka podłego kucharza. Biegnij jak najdalej i doświadcz wartkiej akcji, próbując ominąć przeszkody znajdujące się w typowej kuchni. Niektóre rzeczy, takie jak meble, mogą Cię spowolnić, co będzie oznaczało, że kucharz się zbliży, podczas gdy inne mogą Cię nawet zabić. Uważaj na latające noże i nie nadepnij kurczaka lub pułapki na myszy, w przeciwnym razie gra nagle się zakończy. Spróbuj po drodze zebrać jak najwięcej monet, a będziesz mógł kupić parę przydatnych przedmiotów, które mogą Cię ochronić. Zagraj teraz w Fast or Fried i zobacz, jak daleko zajdziesz!