freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Fly Or Die
  Szczegóły
Fly Or Die to jedna z tych małych prostych gierek, która w nieskończoność doprowadza na skraj załamania nerwowego swoim brutalnym poziomem trudności i równocześnie daje ogromną satysfakcję, jeśli uda się ją opanować. Tak jak Flappy Bird ta gra doprowadzi cię na skraj, kiedy ze złości będziesz chciał rozbić swój ekran w drobny mak i kilka minut później doprowadzi cię na skraj ekstazy, kiedy w końcu uda ci się ustanowić nowy rekord. Aby sprawić, aby gra była łatwiejsza do przebrnięcia i bardziej zabawna możesz wykorzystać zbierane gwiazdki, aby kontynuować po tym jak popełnisz błąd. Czy masz koncentrację i znakomite wyczucie czasu, aby pokonać Fly Or Die? Graj teraz za darmo i się przekonaj!