freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Frogger Jump
  Szczegóły
Być może grałeś już kiedyś w grę typu endless runner, czyli taką, której celem jest dobiec jak najdalej lub przynajmniej słyszałeś o takiej. Przedstawiamy Frogger Jump, grę typu endless hopper. Cel gry jest prosty – musisz pomóc żabie przeskakiwać z platformy na platformę. Aby ustawić odpowiednią siłę skoku, wystarczy stuknąć w żabę i przeciągnąć palcem, rozpoczynając tym samym niebezpieczną podróż. Jeśli nie trafisz w platformę i wylądujesz w wodzie, przegrasz i będziesz musiał albo zacząć od nowa, albo wydać trochę cennych monet, by zyskać możliwość kontynuowania podróży z miejsca, w którym zakończyłeś. Jak długo zdołasz uchronić skaczącego bohatera przed upadkiem w tej niesamowicie wciągającej grze? Zagraj za darmo w Frogger Jump tu i teraz!