freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Galaxy Guardians
  Szczegóły
Galaxy Guardians to gra zręcznościowa inspirowana słynnym, znanym z ICQ tytułem Zoopaloola, w której Twoim zadaniem jest wyeliminowanie pionków przeciwnika z planszy. Możesz ustalać siłę i kierunek, w jakim ma przesuwać się Twój pionek, by uderzyć w przeciwnika. Pamiętaj, aby przewidywać, gdzie znajdzie się Twój pionek po tym, jak zderzy się z kamieniami przeciwnika. Jeśli nie będziesz wystarczająco ostrożny, możesz swoim ruchem sprawić więcej szkód niż pożytku, a nawet wyrzucić swoje pionki z gry. Już teraz zagraj w Galaxy Guardians on-line za darmo i pokonaj 30 pełnych rozrywki oraz wyzwań poziomów tej fantastycznej, napisanej w HTML 5 gry!