freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Match Dash
  Szczegóły
Geometry Match Dash to zręcznościowa gra akcji, która opiera się na dobrym wyczuciu rytmu i doskonałej koordynacji wzrokowo-ruchowej. Celem gracza jest kliknięcie lub dotknięcie ekranu, gdy obracający się kształt jest dokładnie nad swoim zarysem na tle pod figurą. Chociaż jest to proste przy jednym obracającym się kształcie, staje się coraz trudniejsze przy dwóch lub większej liczbie figur i niewiarygodnie trudne, gdy prędkość i kierunek obrotów zmienia się po każdym udanym dopasowaniu. Zagraj teraz w Geometry Match Dash online i skorzystaj z 30 poziomów pełnych świetnej zabawy. Sprawdź, czy jesteś w stanie sprostać niemal niemożliwym wyzwaniom!