freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Greedy Sheriffs
  Szczegóły
W tej znakomitej grze przygodowej Greedy Sheriffs potrzebują Twojej pomocy, aby rozwiązać łamigłówki i zbierać diamenty. Twoim zadaniem jest umożliwienie każdemu szeryfowi grabież pięknych klejnotów wytyczając najkrótszą i najbardziej wydajną trasę na danym poziomie. Im mniej ruchów wykonasz i im bliżej będziesz znalezienia najkrótszej trasy tym więcej gwiazd zdobędziesz. Niekiedy będziesz musiał sprytnie użyć płytek, które podnoszą lub obniżają kamienie, czasem będziesz musiał mieć na uwadze, że przez niektóre pola możesz przejść tylko raz, po czym zaczynają się one rozpadać. Graj teraz online w Greedy Sheriffs zupełnie za darmo i przekonaj się czy jesteś w stanie zebrać wszystkie gwiazdy!