freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Hover Jump
  Szczegóły
Wskakuj na deskolotkę i pokonuj liczne poziomy pełne przeszkód w Hover Board, najnowszej grze zręcznościowej autorstwa Softgames. Kontroluj długość i wysokość swoich skoków, stukając ekran lub dotykając go nieco dłużej. Czasem będziesz musiał zaryzykować upadek, aby móc zebrać monety rozrzucone po całym poziomie. Możesz również jechać bezpiecznie, dzięki czemu zyskasz pewność, że dojedziesz do końca etapu – wybór należy do Ciebie! Już teraz wskakuj na swoją deskę i graj za darmo! Mamy rok 2015 i pamiętamy, że ktoś kiedyś obiecał nam deskolotki, prawda? Wygląda na to, że w realnym świecie musimy jeszcze obejść się smakiem, jednak fantastyczna gra Hover Jump może wynagrodzić nam to rozczarowanie.