freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Ice Cream Way
  Szczegóły
W Ice Cream Way musisz łączyć ze sobą przedmioty według zasady "Połącz 3", aby tworzyć przedmioty o wyższej wartości. Łączysz 3 krowy, by otrzymać mleko; łączysz mleko, by otrzymać mikser i w końcu trzy miksery, by otrzymać pyszne lody w rożku. Musisz odpowiednio zaplanować swoje ruchy, aby znaleźć jak najlepsze miejsce na konkretne płytki, by móc je połączyć, ponieważ nowe przedmioty pojawią się tam, gdzie znajdowały się poprzednie mniej wartościowe przedmioty. Aby Twoje zadanie było nieco prostsze, możesz umieścić przedmioty w schowku i użyć ich później. A jeśli zdarzy się, że popełnisz błąd, możesz zainwestować swoje punkty w różne bonusy, które mogą na przykład wyczyścić dowolną płytkę.