freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Jumpanda
  Szczegóły
Jumpanda to wyjątkowa gra w stylu pinball, która przekształca oryginalną grę w zupełnie nowe i świeże doświadczenie. Gra jest łatwa dla nowicjuszy, jak również zapewnia wyzwania dla graczy zaprawionych w tym gatunku. Sprawiasz, że panda skacze i odbija się przez 15 różnych światów, za pomocą kładki, zderzaka a nawet wyrzutni. W każdym poziomie gracz musi zebrać owoce, aby otworzyć bramę do następnego etapu. Proste kontrolki za pomocą stuknięcia i niesamowita grafika sprawia, że Jumpanda jest świetną zabawą i radosnym doświadczeniem odpowiednim dla każdej grupy wiekowej. Graj teraz i spraw, aby cudna Panda była szczęśliwa. Stracisz głowę dla tej urokliwej gry i wyzwaniach przed jakimi staniesz.