freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  King's Return
  Szczegóły
W tej fantastycznej, pełnej przygód grze platformowej Twoim zadaniem jest pomóc królowi odzyskać tron i ocalić trzymane w szachu przez złą wiedźmę królestwo! Gdy władca powrócił po długiej nieobecności, zastał swoją krainę w szponach złej wiedźmy. Nie doczekawszy się od nikogo pomocy, chwycił swój sprawdzony karabin myśliwski i wyruszył, by odzyskać królestwo i przywrócić jego świetność. Jednak bez Twojej pomocy król nie ma szans na zwycięstwo! W tej grze z gatunku fantasy musisz strzelać i skakać, pozbywać się strażników wroga i znajdować drogę do ukrytych skrzyń ze skarbami. Zagraj w King’s Return już teraz i pomóż uwolnić królestwo od rządów złej wiedźmy!