freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Mango Mania
  Szczegóły
Mango Mania to przygodowa gra platformowa, która polega na zbieraniu smacznych owoców i rozwiązywaniu zagadek. Steruje się stworkiem, który ma niezaspokojony apetyt na mango. Na każdym poziomie trzeba zebrać trzy z tych owoców i diament, który otwiera przejście do następnego poziomu. Nie można bezpośrednio sterować, w którą stronę poruszy się stworek. Można jednak sprawić, by skoczył. Jeśli skoczy się na ścianę, stworek odwróci się. Po drodze trzeba unikać pułapek i sprytnie wykorzystywać platformy, które po paru sekundach zaczynają się rozpadać. Zagraj teraz w grę Mango Mania za darmo i baw się dobrze w tej cudownej przygodowej platformówce!