freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Mixed World
  Szczegóły
Witaj w Mixed World, radosnej platformie gier logicznych! Wykorzystaj swój umysł i umiejętności, aby pomóc grupie uroczych stworzeń przegonić wszystkie gburowate, czerwone potwory. Wykorzystaj specjalne umiejętności swoich zabawnych przyjaciół, aby wykopać wszystkie potwory z platform! Złap potwory, albo poruszaj przyjaznymi stworzeniami za pomocą lepkiego języka! Przesuwaj po szorstkich kamieniach i nawet za pomocą teleportów! Skacz i strzelaj, aby zniszczyć bloki i zepchnąć gburowate potworki z drogi! Uważaj, potwory nie ułatwią ci zadania! Tylko wykorzystując odpowiednio czas i taktyki będziesz w stanie zakończyć wszystkie zadania na czas i odblokować osiągnięcia. Graj w Mixed World teraz za darmo i przeżywaj niekończące się godziny zabawy stymulującej Twój mózg!