freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Mixed World Weekend
  Szczegóły
Mixed World Weekend to z niecierpliwością oczekiwana kontynuacja popularnego Mixed World, stanowiącego nowatorskie połączenie platformówki z grą logiczną. Na każdym poziomie Twoim zadaniem jest zrzucanie czerwonych potworów z platform, jednocześnie uważając, aby nie strącić pozostałych, sympatycznych stworków. Każdy z nich posiada inne zdolności, które pomogą Ci osiągnąć swój cel. Stworki potrafią ślizgać się po tłuczonych kamieniach i spychać gburowate potwory, łapać inne postacie lepkim językiem lub nawet skakać i wystrzeliwać pociski energetyczne, które są w stanie kruszyć ściany. Już teraz zagraj w Mixed World Weekend bezpłatnie! Dzięki starannemu planowaniu będziesz w stanie ukończyć grę i odblokować wszystkie dodatkowe osiągnięcia!