freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Monster Battle
  Szczegóły
Monster Battle przenosi Cię do niesamowitej przygody i łączy w sobie to, co najlepsze w klasycznych grach polegających na dopasowywaniu do siebie elementów. Przystojny książę zakochał się w Calineczce w pięknym zamku. Niestety, książę został porwany przez potężnego demona, który od zawsze miał obsesję na jego punkcie. Aby ocalić księcia, odważna Calineczka podjęła się rozmaitych przygód. Jeśli natknie się ona na potwory, będzie z nimi rywalizować w wymagających grach. Księżniczce zawsze towarzyszą jej wierne zwierzaki, które pomagają jej w walce i które można ulepszać, aby były jeszcze bardziej skuteczne. Zagraj w Monster Battle za darmo już teraz i weź udział w tej niesamowitej przygodzie!