freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Moopzz
  Szczegóły
Moopzz to gra logiczna, w której należy przeciągać klocki po ekranie, by dopasować je do siebie. Z początku jest to proste, gdyż zaczyna się, mając jedynie kilka klocków i możliwość paru różnych ustawień. Jednak wraz ze wzrostem liczby klocków zadanie to staje się prawdziwym wyzwaniem. Nie martw się jednak, mamy dobre wieści! Puzzle nie przedstawiają statycznych obrazów, lecz poruszające się ilustracje. Obserwowanie obiektów przemieszczających się po różnych fragmentach znacznie ułatwia odgadnięcie, gdzie pasować może dany element układanki. Potrafisz rozwiązać wszystkie zagadki? Zagraj w Moopzz, grę z ruchomymi obrazkami wykonaną w HTML5, która dostępna jest teraz online i całkowicie za darmo!