freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  My Candy Box
  Szczegóły
Graj w My Candy Box i stymuluj swój mózg próbując rozwikłać tą zabawną i niezwykle rozrywkową łamigłówkę! Pomagasz zabawnym stworzeniom dostać się do kuszącego pudełka wypełnionego słodyczami. Aby tam dotrzeć musisz wykorzystać ich specjalne umiejętności takie jak: rozciąganie kończyn do granic możliwości, lub przyklejanie się do ściany. Jeśli odpowiednio wykorzystasz te umiejętności i uda ci się odpowiednio nimi operować, będziesz w stanie nie tylko zgarnąć słodycze, ale również gromadzić gwiazdki rozmieszczone na poziomach. Graj w My Candy Box teraz za darmo i zgarnij wszystkie słodycze, o jakich kiedykolwiek marzyłeś!