freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Quiz Story Game
  Szczegóły
Czy dorastałeś, grając w Super Mario I Tetrisa? Przeszedłeś Diablo wiele razy? Na urlop jeździłeś na wyspę Monkey Island i do zamku z Castle Wolfenstein? Video Games Quiz Story to gra, która bawi i uczy, testując Twoją wiedzę z zakresu gier wideo! Aby ten napisany w języku HTML5 quiz stał się prawdziwym wyzwaniem, dysponujesz ograniczonym czasem, aby udzielić poprawnej odpowiedzi. Zapomnij o poszukiwaniu rozwiązania w Internecie, ponieważ zanim je znajdziesz, nie będziesz mógł uzyskać punktów, nawet odpowiadając właściwie. Już teraz zagraj za darmo w Video Game Quiz Story i dowiedz się, ile tak naprawdę wiesz o klasycznych grach!