freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Road Crossing
  Szczegóły
Roads Crossing to darmowa gra online, która przenosi ideę podstawowego arkadowego Froggera na zupełnie inny poziom. Przeprowadzając małe zwierzęta przez bezkresne i niezbepieczne tory kolejowe, ruchliwe drogi i pełne niebezpieczeństw rzeki, gracz musi unikać przeszkód, lub przeskakiwać na bale drewna pływające na rzekach. Im dalej uda Ci się zajść, tym bardziej urocze i zabawne postaci możesz odblokować. Pośród nich znajdą się kot, świnia i oczywiście żaba, od której wszystko się zaczęło w roku 1981. Piękna, stylizowana na retro grafika oraz prosta, ale wysoce uzależniająca rozgrywka sprawią, że będziesz chciał spędzić przy monitorze długie, długie godziny... Teraz możesz to zrobić! Udanej zabawy!