freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Salon Slacking
  Szczegóły
"Salon Sacking składa się z dwunastu mini gier w typowym stylu gier typu slacker. Anna otrzymała idealną pracę w salonie fryzjerskim. Jej praca polega na sprzątaniu, pomaganiu w obcinaniu i farbowaniu włosów a nawet w robieniu makijażu i dobieraniu dodatków dla klientów. Czy spodoba im się ich nowy wygląd? Czy Anna przez swoje lenistwo wpadnie w tarapaty? Pomóż jej i upewnij się, że klienci nie złapią jej na obijaniu się. Jeśli klient zwróci uwagę, zostaniesz poinformowana/-y ogromnym znakiem zapytania na ekranie i powinnaś natychmiast wrócić do pracy. Gra posiada piękną grafikę i wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową. Graj teraz w Salon Slacking za darmo! Z różnymi mini grami masz gwarancję dobrej zabawy przez wiele godzin. "