freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Secrets of the Carpets
  Szczegóły
Wyrusz na pełną wrażeń przygodę, aby odkryć tajemnice ukryte pod dywanami w tej darmowej grze łamigłówce. Zbieraj klejnoty, aby odblokować kolejny poziom i spróbuj zebrać po drodze jak najwięcej gwiazd. Jeśli zwiniesz dywan najprawdopodobniej znajdziesz coś interesującego, co pomoże ci pokonać poziom, albo zablokuje ci drogę do diamentu, jeśli nie będziesz uważny. Podczas gdy łamigłówki stają się coraz bardziej złożone napotkasz na swojej drodze takie przedmioty jak czarodziejska różdżka, która jest w stanie usunąć przedmioty z dywanu, lub klucze i przyciski które otwierają zamki strzegące diamentów. Graj w Tajemnice dywanów teraz i wyrusz na tą wspaniałą przygodę!