freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Shoot them All
  Szczegóły
Zagraj w jedną z najlepszych zręcznościowych strzelanek i pokaż swoją precyzję oraz umiejętności. W grze Shoot Them All twoim zadaniem jest trafianie z zamontowanego w ścianie działa w poruszające się po całym ekranie obiekty. Z tego powodu, że nie możesz zmieniać położenia armaty ani celować nią, musisz polegać na doskonałym wyczuciu tempa i jeszcze lepszym przewidywaniu wydarzeń. Jeśli nie trafisz obiektu, przegrywasz i gra od razu się kończy. Nawet jeśli pokusisz się o to, by poczekać nieco dłużej i lepiej wycelować, będziesz musiał raptownie wystrzelić albo i tak odniesiesz porażkę, gdy wrogi pocisk w końcu dosięgnie podłoża. Czy uważasz, że potrafisz odnieść sukces w Shoot Them All? Zagraj teraz za darmo i przekonaj się!