freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Swingventure
  Szczegóły
Swingventure to prowadzona w szybkim tempie gra, w której wykorzystujesz linę do przemieszczania się po niezliczonych poziomach pełnych drogocennych klejnotów i wrednych przeszkód. Będziesz musiał wykazać się idealnym wyczuciem, by nie tylko utrzymać szybkość, ale również unikać kontaktu z podłożem lub ścianą. Klejnoty, które zbierzesz po drodze, możesz wykorzystać do modyfikacji swojego avatara lub zakupu większej liczby żyć. Bez obaw – jeśli i tak skończą Ci się dodatkowe życia, nadal możesz przeczekać chwilę i w ten sposób zregenerować ich pulę. Zagraj w Swingventure, stwórz najfajniejszego avatara i zaatakuj rekord – a to wszystko za darmo!