freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  The Street
  Szczegóły
The Street to niesamowita gra zręcznościowa z fantastyczną grafiką 3D. Gra ta sprawdzi Twoją cierpliwość oraz umiejętność szybkiego myślenia w trakcie omijania przeszkód na trasie. Jak tylko zobaczysz przed sobą przeszkodę, musisz kliknąć, by obrócić ulicę, w celu ominięcia jej – w przeciwnym razie zginiesz, wszystko zależy jedynie od Twojego czasu reakcji. Będziesz sterować jednym z kilku możliwych do zdobycia awatarów i prowadzić go przez wąskie uliczki zbudowane z klocków pojawiających się przed nim. Nie zapomnij zebrać monet po drodze, gdyż umożliwią Ci kupienie większej liczby żyć i kontynuowanie gry po popełnieniu błędu. Unikaj przeszkód i odblokuj nowe, świetnie wyglądające awatary 3D. Zagraj teraz w grę The Street za darmo!