freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Tropical Minion
  Szczegóły
Tropical Minion to logiczna łamigłówka w, gdzie minionki dostarczają kolorowymi ciężarówkami smaczne owoce do fabryki o tym samym kolorze. To może się wydawać proste, ale problem polega na tym, że droga, którą jedzie jeden minionek nie może być już więcej wykorzystana. Oczywiście przecinanie skrzyżowań jest w dalszym ciągu dozwolone. Musisz tylko uważać, aby uniknąć zderzenia i często myśleć wychodząc poza utarte schematy, znajdując inne drogi, aby przejść przez poziom. Jesteś w stanie rozwiązać, nie mniej niż 40 skomplikowanych łamigłówek i bezpiecznie dostarczyć owoce? Graj teraz w Tropical Minion i pokaż wszystkim, co jesteś w stanie zrobić, aby dostać BANANA!