freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Valiant Knight - STP
  Szczegóły
Dzielny rycerz powraca w tej nowej przygodowej grze platformowej! Nikczemne orki uprowadziły jego ukochaną żonę-księżniczkę i domagają się zdumiewająco wysokiego okupu. Wiecznie zrujnowany król ponownie wysyła naszego bohatera w niebezpieczną podróż, aby uratować jego córkę i oczywiście, aby zdobyć trochę złota. Dzielny rycerz musi na swojej drodze rozwiązać zagadki i wyjść naprzeciw nieprawdopodobnym niebezpieczeństwom, a więc jest to po raz kolejny w Twoich rękach, aby zaopiekować się dzielnym rycerzem i uchronić go od jakiejkolwiek szkody. Możesz za pomocą jednego dotknięcia lub kliknięcia zmienić kierunek, jaki obierze dzielny rycerz. Jeśli klikniesz lub naciśniesz przycisk nieco dłużej, rycerz rozpocznie sprint, co pozwala mu na pokonanie przeszkód, ucieczkę przed wrogami oraz uniknięcie pułapek. Zagraj już teraz za darmo!