freenatelefon.pl
Mamy kilkaset darmowych gier na telefon komórkowy i tablet. Wszystkie gry działają bez ściągania na telefon i nie wymagają flasha. Możesz pograć w gry zręcznościowe i logiczne, gry strategiczne oraz gry akcji.

Wszystkie aplikacje i gry uruchomisz na dowolnym telefonie z systemem Android. Nie ma potrzeby instalowania dodatków. Aplikacje uruchamiają się w przeglądarce internetowej.

Mamy też gry dla dziewczyn i klasyczne, słowne i wiele innych.
  Zippy Boxes
  Szczegóły
Szukasz zabawnej i relaksującej gry w zagadki? Zrób sobie przerwę i poćwicz umysł w Zippy Boxes, kolorowej i odstresowującej grze logicznej! Twoim zadaniem będzie przestawiać różne pudełka na wyznaczone miejsca, aby uwolnić uwięzione w nich urocze zwierzaki. Staraj się myśleć z rozwagą, ponieważ pudełka można przesuwać tylko w jednym kierunku. Niektóre z nich da się przepychać tylko pośrednio za pomocą innych. Czy wspomnieliśmy, że masz na to ograniczoną liczbę posunięć? Sprawdź swoją zdolność rozumowania i ciesz się śliczną, kreskówkową grafiką i klimatyczną muzyką. Zagraj w Zippy Boxes i przejdź przez 30 poziomów pełnych podchwytliwych zagadek i frajdy!